Försäljning Redskap (EU)

Letar du efter kontaktuppgifter till personal i USA? Klicka här

Image

David Karlsson

Area Sales Manager

Sverige

+46(0)141 22 41 14
+46(0)720-50 29 69
david.karlsson@holms.com

Image

Tommy Elggren

Area Sales Manager

Norge, Danmark och Island

+46(0)141 22 41 56
+46(0)722-29 07 60
tommy.elggren@holms.com

Image

Fredrik Nilsson

Key Account Manager

+46(0)141 22 41 43
+46(0)706-51 07 35
fredrik.nilsson@holms.com

Image

Bartosz Kozik

Business Director

Central Europe

(+49) 157 57 80 22 82

bartosz.kozik@holms.com

Försäljning Reservdelar

Image

Anders Gustavsson

Sälj och Teknisk support

+46(0)141-22 41 11
+46(0)727-27 41 11
anders.gustavsson@holms.com

Image

Joakim Pettersson

Sälj och Teknisk support

+46(0)141-22 41 34
+46(0)761-04 74 47
joakim.pettersson@holms.com

Betalning & fakturafrågor

Image

Beatrice Pettersson

Ekonomiassistent

+46(0)141-22 41 64
+46(0)720-79 06 06
beatrice.pettersson@holms.com

 

Kontakt - Sverige

Holms Industri
Besöksadress: Holmsvägen 54
Postadress: Box 924, 591 29 Motala

Tel: 0141-22 41 00

Epost: info@holms.com

Kontakt - USA

Holms Inc
Besöksadress: 115 Barium Lane
Statesville NC 28677

Tel: (704) 878 9300

Epost: j.tejeiro@holms.com