kontakt

Salg redskap (EU)

Letar du efter kontaktuppgifter till personal i USA? Klicka här!

David karlsson

David karlsson

Area Sales Manager

Sverige
+46(0)141 22 41 14
+46(0)720-50 29 69
david.karlsson@holms.com

tommy elggren

tommy elggren

Area Sales Manager

Norway, Denmark, Iceland
+46(0)141-22 41 56
+46(0)722-29 07 60
tommy.elggren@holms.com

Bartosz kozik

Bartosz kozik

Business Director

Europe
(+49) 157 57 80 22 82
bartosz.kozik@holms.com

ReserveDeler for salg

Anders Gustavsson

Anders Gustavsson

Sales and Technical Support

+46(0)141-22 41 11
+46(0)727-27 41 11
anders.gustavsson@holms.com

Joakim Pettersson

Joakim Pettersson

Sales and Technical Support

+46(0)141-22 41 34
+46(0)761-04 74 47
joakim.pettersson@holms.com

Betalings & faktura spørsmål

Beatrice pettersson

Økonomiassistent

+46(0)141-22 41 64
+46(0)720-79 06 06
beatrice.pettersson@holms.com

Personal

Holms Attachments AB (europe)

Carl Gindahl

Carl Gindahl

President and CEO

+46 (0)141-22 41 08
+46 (0)720-80 10 34
carl.gindahl@holms.com

Thomas Söderberg

Thomas Söderberg

Finance Director and CFO

+46(0)141-22 41 29
+46(0)705-30 84 27
thomas.soderberg@holms.com

Ulf Österberg

Ulf Österberg

Product Design Director

+46(0)141-22 41 16
+46(0)724-02 36 66
ulf.osterberg@holms.com

Leif Vumritz

Leif Vumritz

Production Director

+46 (0)141-22 41 15
+46 (0)730-70 20 77
leif.vumritz@holms.com

Joachim Skjelstad

Joachim Skjelstad

Sales Director

+46(0)141-22 41 35
+46(0)720-79 06 04
joachim.skjelstad@holms.com

Manne Sjöberg

Manne Sjöberg

Marketing Manager

+46(0)141 22 41 23
+46(0)720-50 29 68
manne.sjoberg@holms.com

Beatrice Pettersson

Beatrice Pettersson

Financial assistant

+46(0)141-22 41 64
+46(0)720-79 06 06
beatrice.pettersson@holms.com

Philip Stratelis

Philip Stratelis

Purchase

+46(0)141-22 41 09
+46(0)720-790603
philip.stratelis@holms.com

Kontakt – Sverige

Holms Attachments AB
Besøksadresse: Holmsvägen 54
Postadresse: Boks 924, 591 29 Motala

Tel: 0141-22 41 00

Epost: info@holms.com

Kontakt – USA

Holms Inc
BesøksAdresse: 115 Barium Lane
Statesville NC 28677

Tel: (704) 878 9300

Epost: j.tejeiro@holms.com

Kontakt Holms INC (US)

Dan Snedecor

President & General Manager

+1 828-215-7917
dan.snedecor@holms.com

Jennifer Tejeiro

Administration

+1 704-878-9300
+1 704-658-7393
j.tejeiro@holms.com

nb_NONorsk bokmål